Kontakt

ul. Zespołowa 1, 62-051 Wiry/Poznania
tel.: +48 61 8100 360
fax.: +48 61 8100 376 lub 377
handel@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Sławomir Kubiak

tel.: 61 8100 369
tel. kom.: 692 44 12 59
email: handel@aster.poznan.pl, skubiak@aster.poznan.pl

Grzegorz Zydorczak

tel.: 61 8100 370
tel. kom.: 692 441 251
email: gzydorczak@aster.poznan.pl

Emilia Kwapiszewska

tel.: 61 8100 368
tel. kom.: 608 695 148
email: hurt@aster.poznan.pl

Handlowcy

Magdalena Adamek

tel. kom.: 692 441 253
email: madamek@aster.poznan.pl

Emilia Makowiecka

tel. kom.: 602 30 00 58
email: emakowiecka@aster.poznan.pl

,

Prezes Zarządu i Dyrektor Handlowy

Sławomir Matuszak

tel.: 61 8100 360

Zastępca dyrektora

Mariusz Napierała

tel.: 61 8100 364
tel. kom.: 692 441 252
email: mnapierala@aster.poznan.pl
ul. Kielecka 46
71-037 Szczecin
tel. kom. 692 441 257
692 441 275
728 940 401
szczecin@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Sławomir Hreczuk vel Greczuk

tel.: 692 441 275
tel. kom.: 692 441 257
email: szczecin@aster.poznan.pl

Handlowcy

Robert Smiatacz

tel. kom.: 728 940 401
email: rsmiatacz@aster.poznan.pl

Kierownik

Robert Smiatacz

tel. kom.: 728 940 401
email: rsmiatacz@aster.poznan.pl
obsługiwany jest przez Oddział Poznań ul. Zespołowa 1, 62-051 Wiry/Poznania
tel.: +48 61 8100 360
fax.: +48 61 8100 376 lub 377
zg@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Grzegorz Zydorczak

tel. kom.: 692 441 251
email: gzydorczak@aster.poznan.pl

Handlowcy

Emilia Makowiecka

tel. kom.: 602 300 058
email: emakowiecka@aster.poznan.pl
ul. Smolna 36
62-800 Kalisz
tel.: 61 8100-360
fax: 62 753 19 04
handel@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Sławomir Kubiak

tel.: 61 8100 369
tel. kom.: 692 441 259
email: skubiak@aster.poznan.pl

Handlowcy

10-687 OLSZTYN, UL. KLEWKI 13A,
TEL. 89 527 72 83
olsztyn@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Marta Kaziniec

tel. kom.: 501 892 531

Handlowcy

Andrzej Sapryka

tel. kom.: 881 449 388
email: asapryka@aster.poznan.pl

Bogusław Liśkiewicz

tel. kom.: 881 557 388
email: bliskiewicz@aster.poznan.pl

Kierownik

Barbara Szemplińska

tel. kom.: 884 330 288
email: bszemplinska@aster.poznan.pl
Oddział SUWAŁKI obsługiwany jest przez Oddział rejonowy Olsztyn: KLEWKI 13A, 10-687 Olsztyn
TEL/FAX 89 527 72 83
suwalki@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Marta Kaziniec

tel. kom.: 501 892 531
email: mkaziniec@aster.poznan.pl

Handlowcy

Sławomir Jasiulewicz

tel. kom.: 881 335 488
email: sjasiulewicz@aster.poznan.pl
Oddział ELBLĄG obsługiwany jest przez Oddział rejonowy Olsztyn: KLEWKI 13A, 10-687 Olsztyn
TEL/FAX 89 527 72 83
elblag@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Marta Kaziniec

tel. kom.: 501 892 531
email: mkaziniec@aster.poznan.pl

Handlowcy

.

Oddział Białystok obsługiwany jest przez Oddział rejonowy Olsztyn: KLEWKI 13A, 10-687 Olsztyn
TEL/FAX 89 527 72 83
bialystok@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Marta Kaziniec

tel. kom.: 501 892 197
email: mkaziniec@aster.poznan.pl

Handlowcy

.

ul. Zespołowa 1
62-051 Wiry
serwis@aster.poznan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Bartosz Kąkolewski

tel.: 61 8100 373

Krzysztof Walczak

tel.: 61 8100 373
tel. kom.: 600 786 692
email: serwis@aster.poznan.pl

Handlowcy

Magazyn:

Wiry ul. Zespołowa 1; 62-051
tel.: 61 8100 375
tel. kom. 664 034 460
fax:
e-mail: magazynwiry@aster.poznan.pl

Kierownik Magazynu:

Grzegorz Przybylski
tel. kom.: 692 441 276

 

Logistyka:

Krzysztof Krzywiak
tel.: 61 8100 365
kkrzywiak@aster.poznan.pl

Księgowość:

Tel. 61 8100 363
  e-mail: ksiegowosc@aster.poznan.pl

Główna Księgowa

Jolanta Iwanowska

e-mail: jiwanowska@aster.poznan.pl

Księgowa

Elżbieta Kalbuhn
e-mail: eklabuhn@aster.poznan.pl

 

Windykacja:

tel. 61 8100 374

fax. 61 8100 377
tel. kom. 692 441 271

Maria Madej
e-mail: mariamadej@aster.poznan.pl

Numery kont bankowych:

Poznań i Szczecin 15 1750 1019 0000 0000 0124 4086
Zielona Góra 12 1750 1019 0000 0000 0753 1583
Olsztyn 09 1750 1019 0000 0000 0409 9389